Text

  Håndverk og service siden 1970

  

Text

BEST Totalentreprenør AS

Image
Text

Lars Stokseth
Daglig leder 

lars@besttotal.no
Telefon: 23 23 46 51
Mobil: 91 55 81 00

Image
Text

John Berntzen
Driftssjef 

john@besttotal.no
Telefon: 23 23 46 57
Mobil: 90 08 68 72

Image
Text

Per Ankersten
Avd. leder Oslo Nord

per@besttotal.no
Mobil: 95 04 90 81

Image
Text

Eivind Brenden
Avd. leder Drammen

eivind@besttotal.no
Mobil: 90 27 41 20

Image
Text

Daniel Haugen
Prosjektleder/ malermester Oslo

daniel@besttotal.no
Mobil: 47613340

Image
Text

Roger Haug
Avd. leder maler/gulv Oslo

roger@besttotal.no
Telefon: 23 23 46 55
Mobil: 90 54 04 03

Image
Text

Tommy Svensson
Avdelingsleder Oslo

tommy@besttotal.no
Mobil:45 14 17 18

Image
Text

Haakon Lien
Avd. leder Sandvika 

haakon@besttotal.no
Mobil: 90 93 88 54

Image
Text

Magne Nordhagen
Avd. leder maler/gulv Oslo Nord

magne@besttotal.no
Telefon: 90 15 86 96


Image
Text

Siw Hovdsveen
Kontorsjef 

siw@besttotal.no
Telefon: 23 23 46 61


Image
Text

Silvio Büttner
Prosjektleder Forsikringsavdelingen

silvio@besttotal.no
Mobil: 48 22 19 85

Image
Text

Gjermund Brun
Arbeidsleder Brann Forsikringsavdelingen

gjermund@besttotal.no
Mobil: 47 26 47 26

Image
Text

Per Morten Bertelsen
Arbeidsleder Vann Forsikringsavdelingen

permorten@besttotal.no
Mobil: 91 10 16 61

Image
Text

Bente Bertelsen
Koordinator/ driftsleder Forsikringsavdelingen

bente@besttotal.no
Mobil: 91 90 38 10

Image
Text

Inge Paulsen
Prosjektleder Forsikringsavdelingen

inge@besttotal.no
Mobil: 47 46 60 18

Image
Text

KONTAKT OSS


Du kan kontakte oss ved å trykke på link til e-post adresse: kontor@besttotal.no
eller kontakte oss på telefon: 22 71 50 60 Vakttelefon: 90 03 72 62

FAKTURAADRESSE: Best Totalentreprenør AS, Østre Aker vei 205, 0975 Oslo.  Vi ønsker faktura tilsendt som pdf. vedlegg i e-post til: besttotal@faktura.poweroffice.net 

Vi kan også motta EHF faktura: Org.nr.: 957 246 575. Andre henvendelser gjøres på kontormailen: kontor@besttotal.no


Text

Vi har en lang historie med sunn økonomi og god soliditet.

Googlemap
Form2
Navn
Navn er påkrevd
E-post
E-postadresse er påkrevd
Melding
Skriv din melding her
Send
Build your own website
Ⓒ Alle rettigheter forbeholdt
Privacy Policy
Din personlige integritet er viktig for oss. Vi bruker hovedsakelig cookies for statistikk og for å forbedre brukeropplevelsen.
Jeg aksepterer
Mer informasjon